Susisiek
867656600
lartbeauty@gmail.com
Aš čia dirbu
Tuskulėnų g. 24, Vilnius
BODY ART

BODY ART

Kaina
100 - 1000 Eur
Trukmė
3 h

Profesionali vizažistė ir Body Art meistrė  pagražins Jūsų šventę neįprasta ir madinga paslauga – piešimas ant kūno (Body Art). Meistrė realizuos bet kokią kūrybinę idėją, piešiniai ant kūno gali būti bet kokio sudėtingumo, priklausomai nuo Jūsų pageidavimo. Tapyba ant kūno puiki pramoga tinkanti bet kokiam renginiui arba šventei: asmeninės šventės, išskirtinės fotosesijos, šeimyninės šventės ir vaikų gimtadieniai, teminiai vakarėliai ir įmonių šventės, prezentacijos ir parodos  ir t.t.

·         Renginiuose galimi Body Art šou programa – tai piešimas ant nuogo kūno specialiais dažais. Profesionalės meistrės savo kūryba ir piešimu  ant modeliu kūno nustebins svečius ryškiais ir neįprastais personažais. Body Art  šou programa gali būti vykdoma svečių akivaizdoje (net dalyvaujant svečiams) arba paruošti Body Art modeliai gali pasitikti svečius  atvykstančius į renginį.

·         Labai populiari ir madinga programa Face Art – piešimas ant veido naudojant dekoratyvinę kosmetiką ir akvagrimą (vandens pagrindo dažai skirti Body Art‘ui), taip pat naudojami dekoravimo elementai: kristalai, plunksnos ir kt. Meistrės visiem norintiems svečiams ir dalyviams piešia ant veido įvairius piešinius, ornamentus ir t.t. (pagal renginio temą, kliento pageidavimą arba iš nuotraukų katalogo).

 .

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00