Tony Resort
Teiraukis:
+370 611 44445
+370 700 39890
Adresas:
Anupriškių k. 2, Trakų r.

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Jodinėjimas žirgais

Jodinėjimas žirgais

Tony Resort/
Kaina
23.17 Eur
Trukmė
1 h
Jodinėjimas žirgu arba poniu 80 Lt

Informacija
Jei kasdienybę norite paversti nepamirštamu nuotykiu, pats metas atvykti į TonyResort pramogų ir poilsio centrą! Visus, mėgstančius išskirtines pramogas, kviečiame išbandyti vieną aristokratiškiausių pomėgių – jodinėjimą žirgais.  Galbūt jodinėjimas taps naujuoju Jūsų hobiu?

Žirgai – tai ypač intelektualūs ir prieraišūs gyvūnai. Jie jau daugybę šimtmečių laikomi ištikimiausiais žmonių draugais ir kelionių partneriais. Visi mūsų žirgai  yra ne tik geriausių veislių, bet ir puikiai ištreniruoti bei paklusnūs.

Tiems, kurie dar nėra sėdėję ant žirgo, pasiūlysime instruktoriaus pamokas – gausite naudingų patarimų bei pamokymų, kaip valdyti žirgą ir laikytis balne. O jei kartu atvyks ir Jūsų mažieji, jiems pasiūlysime smagų pasijodinėjimą poniu.

Išdrįsę atsisėsti ant žirgo, josite pušyno takeliais, pievomis ir slėniais. Visai čia pat išvysite ir legendomis apipintą Giliušo ežerą, o sėdėdami ant žirgo mėgausitės gamtos tyla ir grožiu. Jodinėdami po įstabiąsias Trakų apylinkes, pasisemsite nepamirštamų emocijų, o turiningas laisvalaikis – tiesiog garantuotas!

Ypatinga dovana – romantišku jodinėjimu dviese – nustebinkite ir savo mylimuosius. Beje, gracingieji žirgai Jums talkininkaus ir vestuvinių ar įprastų poros/šeimos fotosesijų metu, o šia pramoga galėsite mėgautis bet kuriuo metų laiku.

Užsakymo telefonas: +370 611 44445
El.paštas: info@tonyresort.lt
 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00