Natali
Teiraukis:
(8-37) 23 17 76, (8-676) 21 124
Adresas:
Šarkuvos g. 2, Kaunas

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Veido masažas

Veido masažas

Natali/
Kaina
10.14 Eur

Reguliarus veido odos masažas padeda odai ilgiau išlikti stangriai ir skaisčiai. Masažas atgaivina ir jauną, ir senstančią odą.

Veido masažo niekada nebus per daug - tai paprastas, laiko patikrintas veido odos priežiūros būdas. Niekas neginčija, kad gražiai odai įtakos turi subalansuota mityba, kasdienė priežiūra, pasivaikščiojimas gryname ore. Tačiau ne ką mažiau vertingi ir specialūs masažai bei pratimai. Veido masažai gali sulėtinti veido odos senėjimą, kuris savo ruožtu kartais net gali turėti įtakos veido raumenų atrofijai. Paprastomis, natūraliomis priemonėmis įmanoma sulėtinti pirmalaikius veido odos senėjimo procesus ir iš dalies atkurti odą, kuriai buvo pakenkta.
Šie masažai reikalingi ir jaunai odai, kuri dar geba pati atsinaujinti. Masažas pagerina kraujotaką, suteikia veidui skaistumo.
Masažo tikslas nėra lenktynės su biologiniu laikrodžiu, neįmanoma pašalinti visų veido raukšlių. Tačiau odos būklė gerokai pagerėja. Juk viena - nuolankiai susitaikyti su odos senėjimu, ir visai kas kita - stengtis šį procesą sulėtinti.
Kosmetikos priemonių efektas mažinant gilias raukšles akivaizdus tik tam tikrą laiką, o iš tiesų gerų odos priežiūros rezultatų galime tikėtis ne tik naudodamos kremus, bet ir atlikdamos veido masažą.
Be to, masažas atpalaiduoja, suteikia malonių pojūčių, gerina savijautą.

 

Daugiau paslaugų

All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00