Kosmedija
Teiraukis:
+ 370 5 213 13 34
Adresas:
Pamėnkalnio g. 34b, Vilnius
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 8.00 - 21.00
II 8.00 - 21.00
III 8.00 - 21.00
IV 8.00 - 21.00
V 8.00 - 21.00
VI 8.00 - 17.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Rejuvenizacija

Rejuvenizacija

Kosmedija/
Kaina
nuo 57.92 Eur
ODOS ATJAUNINIMAS

Dabar įmanoma atsukti laiką atgal!


Žmogaus išvaizdą pirmiausia priklauso nuo odos būklės. Ekologiniai veiksniai, saulės spindulių poveikis, fizinis ir emocinis stresas, lėtinio nuovargio sindromas, nesveika mityba, alkoholio vartojimas ir rūkymas – visa tai sumažina odos apsaugines funkcijas. Oda praranda drėgmę, o tai lemia kolageno plaušų irimą, reguliarūs mimikos raumenų susitraukimai pažeidžia elastino plaušelius. Epidermio sluoksnių atsinaujinimo ciklas sulėtėja, o tai skatina keratino susidarymą, pasikeičia odos pH, susilpnėja jos regeneracinė ir barjerinė funkcijos, pasikeičia odos kontūrai. Visa tai sukelia priešlaikinį odos senėjimą.

Šiuolaikinis žmogus gyvena ypač aktyviai. Laikas - pinigai! Didžiulė efektyvių, greitų ir saugių odos jauninimo procedūrų, nereikalaujančių reabilitacijos paklausa pasaulyje paskatino sukurti prietaisus atitinkančius keliamus reikalavimus.

JAV ir Izraelio mokslininkų atliktų mokslinių tyrimų šioje srityje rezultatas – šviesos šiluminės odos jauninimo sistemos sukūrimas. Šiame aparate panaudota unikali RADIANCY įmonės sukurta LHETM technologija, naudoja kombinuotą šviesos ir šilumos energiją ir leidžia greitai, efektyviai bei saugiai pašalinti išorinius odos senėjimo požymius.

Ši sistema nepaprastai veiksminga ir saugi! Unikalus šviesos ir šiluminės energijos derinys nesukelia odos nudegimo – jos temperatūra naudojant LHE žemesnė nei bet kurios kitos metodikos, kurių metu naudojama šviesa, taikymo metu. Esant tokiam aukštam saugumo lygiui nėra būtinybės naudoti odą vėsinančias priemones.

Indikacijos:

• Pigmentinių dėmių šalinimas

• Teleangektazių ir kitų kraujagyslių patologijų šalinimas

• Fiziologinių odos savybių gerinimas (paviršinis ir gilus patempimas)

• Medžiagų apykaitos odos sluoksniuose stimuliacija (priešuždegiminis poveikis, keratino gamybos atstatymas, drėgmės sulaikymas odos ląstelėse )

• Biocheminės odos baltymų (kolageno ir elastino) sintezės procesų reguliavimas.

• Trumpalaikis fototermoselekcinis ardymas su tolesniu visų dermos ir epidermio sluoksnių atsinaujinimu.Saugu ir patikima

Optimalus šviesos šiluminės LHE technologijos naudojimas tinka saugiam jautrios veido odos gydymui. Saugumą ir veiksmingumą įrodo daugelis atliktų klinikinių tyrimų ir FDA (JAV) sertifikatas.

Matomas rezultatas

Ženkus veido odos išvaizdos pagerėjimas, pigmentinių dėmių, kapiliarinio tinklo pašalinimas ir raukšlių išlyginimas pastebimas jau po 3-6 procedūrų.

Greita procedūra

Įprasta procedūra trunka 15-20 minučių be specialaus pasiruošimo ir atsistatymo po procedūros.Pigmentinės dėmės, kapiliarų tinklas ir raukšlės priverčia mūsų klientus atrodyti ir jaustis vyresniais, nei jie yra iš tikrųjų. Ši sistema šalina pigmentinius ir kapiliarinius odos trūkumus, išlygina smulkias raukšleles ir jaunina odą bei padeda žmogui atrodyti jauniau ir sveikiau.

Pigmentinės dėmės ir kapiliarinis tinklas

Tokių matomų trūkumų kaip kapiliarių tinklas (kuperozė) ir pigmentinės dėmės, atsirandančių dėl amžinių odos būklės pakitimų ir neigiamo ultravioletinių spindulių poveikio, pašalinimui naudoja plataus spektro 10 milisek. trūkmės impulsus. Padidinto melanino kiekio odos srytys sugeria šviesos impulso energiją, kuri virsta šiluma sugėrimo zonoje. Šiluminis lempos spinduliavimas padidina odos temperatūrą iki reikiamo taikinio koaguliacijos lygio. Paviršinių kapiliarų šalinimo taikiniu tampa oksihemoglobinas, kurio koaguliacija leidžia greitai pašalinti šį kosmetinį trūkumą.

Raukšlės ir išsiplėtusios poros

LHE tehnologijos dėka matomos ir infraraudonosios šviesos energijos spinduliavimo vienu metu, padeda pasiekti reikiamą dermos temperatūrą. Šiluminis dermos mikropakenkimas inicijuoja natūralų gijimo procesą, lydimą kolageno plaušų sintezės skatinimo, kuris atstato odos tonusą ir stangrumą. 3-10 procedūrų, atliekamų 2-4 kartus per mėnesį pabaigoje pasiekiamas puikus kosmetinis rezultatas, t.y. odos patempimas, smulkių raukšlelių išlyginimas ir išsiplėtusių porų susiaurėjimas.
 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00