Kosmedija
Teiraukis:
+ 370 5 213 13 34
Adresas:
Pamėnkalnio g. 34b, Vilnius
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 8.00 - 21.00
II 8.00 - 21.00
III 8.00 - 21.00
IV 8.00 - 21.00
V 8.00 - 21.00
VI 8.00 - 17.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Neinvazinė raukšlių korekcija

Neinvazinė raukšlių korekcija

Kosmedija/
Kaina
43.44 - 86.89 Eur
Trukmė
1 h 30 min

Norint atjauninti brandžią odą, senėjimo procesų prevencijos nepakanka - reikia intensyvios ir aktyvios terapijos, kad pašalintume ilgalaikių senėjimo procesų sukėlėjų padarytą poveikį ir pašalintume žalą, padarytą ląstelių struktūrai epidermio lygmenyje bei dermoje, kurioje yra kolageno skaidulos (elastingumas).

Dauguma kovai su senėjimo procesu nukreiptų priemonių naikina tik ankstyvuosius senstančios odos požymius, tai yra smulkias raukšles. "Christina Laboratories" sukūrė novatorišką ir visapusišką produktų liniją, skirtą namų priežiūrai bei intensyvius preparatus procedūrai salone.

Su amžium jaunystės hormonų lygis mažėja. Wish progresyvių mokslinių atradimų dėka pakeičia prarasto odos atjauninimo ir jaunystės išsaugojimo procesus, didina epidermio elastingumą ir stiprina tarpląstelinį ryšį.

Bet to, Wish produktai ne tik grąžina tai, ką atėmė laikas, bet taip pat maksimaliai veikia organizmo natūralius kovos su senėjimu mechanizmus, kad senstanti oda atjaunėtų vidiniuose dermos sluoksniuose ir tai atsispindėtų jos funkcionavime ir išvaizdoje.

Todėl Wish užkerta kelią senstančios odos požymių atsiradimui veikdama išorinius simptomus, kad oda taptų lygesnė, gyvybingesnė, jaunatviškesnė minkštesnė ir atrodytų 10 metų jauniau!

Procedūra susideda iš trijų pagrindinių etapų:

1. Gilus odos valymas:

a) Odos paviršiaus valymas;

b) Eksfoliacija ląstelių lygmenyje.

2. Atjauninimas:

a) Odos struktūros atstatymas;

b) Gilus drėkinimas;

c) Ląstelių darbo aktyvavimas;

d) Odos šviesinimas, antioksidantinis poveiki;

e) Liftingas.

3. Procedūros užtvirtinimas ir apsauga.

Efektas matomas jau po pirmos procedūros: oda atjaunėja, raukšlelės tampa mažiau pastebimos, veidas tampa gaivus ir pailsėjęs.

Ilgalaikis procedūrų efektas: kiekviena moteris gali jaustis jauna ir nuostabi visur ir visada, nes WISH procedūrų metu atstatoma senstančios odos struktūra, odai suteikiama galimybė savarankiškai atsinaujinti, padidinamas apsaugos barjeras, kuris apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Aktyvūs komponentai: prohormonai (melatoninas, DHEA (prasteronas), dimetilas MEA), fitino, ferulo, lipoinė rūgštys, likopenas, dipeptide dianminobutyroyl benzybimide diacetate, acetyl glutamyl hexapeptide-3, vitaminai C, A, E, F, fitosterinas, EFA (pagrindinės riebiosios rūgštys reikalingos naujų ląstelių susidarymui.


 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00