Kosmedija
Teiraukis:
+ 370 5 213 13 34
Adresas:
Pamėnkalnio g. 34b, Vilnius
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 8.00 - 21.00
II 8.00 - 21.00
III 8.00 - 21.00
IV 8.00 - 21.00
V 8.00 - 21.00
VI 8.00 - 17.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Mikrodermabrazija

Mikrodermabrazija

Kosmedija/
Kaina
37.65 - 43.44 Eur
Trukmė
45 min

Derma-Tech yra mikrodermabrazijos prietaisas skirtas naudoti grožio terapijos srityje. Derma-Tech atliekamas abrazinis pilingas skirtas papildyti mechaninius ar cheminius pilingus. Derma-Tech procedūros gali būti derinamos su tradiciniu veido masažu arba taikomos atskirai specifinėms odos problemoms gydyti. Šios procedūros yra visada priimtinos klientui ir yra ypač efektyvios.

Kai antgalis yra pridedamas prie odos, vakuumo pompa ima siurbti. Šiuo momentu abrazyvinis aliuminio oksido smėlis nukreipiamas į odos paviršių ir tuojau pat pašalinamas kartu su negyvomis odos ląstelėmis į panaudoto smėlio indą. Kombinuojant siurbimo procesą su smėliu, išgaunamas masažo ir abrazijos efektas. Intensyvumą galimą reguliuoti spaudimo reguliatoriumi arba antgaliu.

ALIUMINIO OKSIDO SMĖLIS

Abrazyvinis efektas yra gaunamas panaudojant aliuminio oksido smėlį. Tai – bekvapiai, neutralūs milteliai, kurie neišskiria jokių medžiagų į odą. Derma-Tech aparate naudojamo smėlio kristalai visada yra vienodo dydžio, be aštrių briaunų, todėl jie nepalieka įbrėžimų ar mikrožaizdelių, nesukelia nemalonių pojūčių. Kadangi smėlis neturi jokio cheminio poveikio, jį puikiai toleruoja alergiški ir jautrūs cheminiams preparatams žmonės. Terapijos specialistui su šiuo smėliu dirbti yra labai taupu ir ekonomiška, nes sunaudojami maži kiekiai.

Po mikrišlifavimo procedūros nepamirškite:

Oda tampa tarsi apnuoginta, tad ją ypač svarbu saugoti nuo saulės, vėjo, teršalų. Dienai naudokite nuo saulės poveikio saugantį kremą (pavyzdžiui, "Melano" serijos (GERNETIC). Nakčiai rekomenduojama tepti maitinančių medžiagų prisotintą preparatą (pavyzdžiui, "Synchro" (GERNETIC). Po vienkartinės procedūros - keletą dienų, po kurso - keletą savaičių venkite saulės, soliariumo, saunos.

Po procedūros galimas dilgčiojimas, paraudimas - normali odos reakcija. Tokiu atveju rekomenduojama raminanti priemonė.

Po mikrošlifavimo sustiprėja odos drėkinimo poreikis, nes pašalinamos drėgmę saugančios negyvos ląstelės. Tai kompensuojama kasdien naudojant drėkinančias priemones. Būtent šiuo metu į odą lengviau prasiskverbia specialaus poveikio bei senėjimą lėtinančios biomedžiagos.

Procedūrų ciklo metu ir 2 savaites po jo nerekomenduojama naudoti šveitiklių ir preparatų, savo sudėtyje turinčių įvairių eksfoliaciją skatinančių rūgščių.

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00