Kosmedija
Teiraukis:
+ 370 5 213 13 34
Adresas:
Pamėnkalnio g. 34b, Vilnius
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 8.00 - 21.00
II 8.00 - 21.00
III 8.00 - 21.00
IV 8.00 - 21.00
V 8.00 - 21.00
VI 8.00 - 17.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

MEDER BEAUTY SCIENCE - neinjekcinis miorelaksantas - alternatyva botulino toksino injekcijoms

MEDER BEAUTY SCIENCE - neinjekcinis miorelaksantas - alternatyva botulino toksino injekcijoms

Kosmedija/
Kaina
101.37 Eur
Trukmė
50 min

Procedūros programa apjungia 6 etapus:

3 etapai odos paruošimui + 3 etapai intensyvaus mimikos raumenų veikimo

1. Stimuliuojantis valymas: Energetinė valomoji emulsija „Demaquillante Energisant“

Odos valymas ir atgaivinimas pasitelkiant mikrocirkuliacijos gerinimu bei odos aprūpinimu deguonimi. Šio preparato sudėtyje esantis Bacillus fermentas, laktobakterinis filtratas, užtikrina keratolitinį fermentinį aktyvumą. Masažo metu, kai gerinama mikrocirkuliacija, fermentas aktyvizuojasi, „išardo“ mirusias epidermio ląsteles ir viršutinių odos sluoksnių keratiną. Energizuojantis poveikis atsiranda dėl tarp ingredientų esančio niacino (vitaminas B3). Jis pagerina efektyvių ingredientų patekimą į gilesnius odos sluoksnius, stiprina kapiliarų sieneles. Valymo metu vyksta gyli eksfoliacija, oda tampa „atvira“ kitų ingredientų prasiskverbimui. Nežiūrint stipraus preparato veikimo, jis tinka ir jautriai odai, kadangi į sudėtį įeinantis vitaminas E ramina hiperjautrumo reakciją.

2. Gilus valymas – eksfoliacija: „Peeling Enzymatique“

Biotechnologinis enziminis pilingas, pasižymintis gilaus valymo efektu, pagamintas Ši sviesto ir Bacillus fermento pagrindu, kuris giliai eksfoliuoja odą, tačiau jį galimą naudoti net ir jautriai odai bei pacientams su veido kuperoze ar dermatoze.

3. Antioksidantinių medžiagų įvedimas: Katalitinis losjonas „Lotion Catalytique“

Odos pripildymas augalinės kilmės antioksidantais, apsauginių odos savybių atstatymas ir paruošimas aktyvių komponentų patekimui į gilesnius odos sluoksnius. Preparato sudėtyje esantis mėlynių lapų ir uogų ekstraktas veikia kaip itin intensyvus antioksidantas, braziliškos cukranendrės ekstraktas suteikia odai apsaugą ir stimuliuoja reparacinius procesus. Polifenoliai, izoflovanoidai, luteoninas ir apigeninas padeda sumažinti oksidacijos procesus, dėl kurių vyksta lipoperoksidazė, kurios metu naikinami membranos lipidai. Citrus Medica ir Citrus Aurantium Dulci ekstraktai pagerina epidermio pralaidumą, stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę. Vitaminas B3 skatina arterinio kraujo priplūdimą į veido ląsteles, stiprina arterinių kapiliarų sieneles, spartina oksigenaciją ne tik dermoje ir epidermyje, bet ir mimikos raumenyse. Kanadietiškos klevo polisacharidai ir aloe ekstraktas ramina ir minkština odą. Magnio druskos ekstraktas ramina ir atstato odos balansą, kas itin svarbu pacientams kenčiantiems nuo vegetatyvinės kraujagyslių distonijos.

4. Miorelaksinis veikimas: Fiksuojantis koncentratas „Concentré Fixateur”

Specifinis heksapeptidas leidžia nutraukti impulsų perdavimą raumenų skaidulose, esančiose odoje. Rezultatas – išlyginamos mimikos raukšlės, sumažinama raumenų įtampa įtakos zonoje.

Preparatas pagamintas biologiškai aktyvių peptidų pagrindu. Heksapeptidas pertraukia neuromuskulinį perdavimą postsinaptiniu lygiu. Jau po keliolikos minučių jaučiamas odos patempimo efektas, mimikos raukšlės tampa mažiau pastebimos.

5. Fiksacija ir gilus drėkinimas: Fiksuojantis pleistras – kaukė „ Meder Patch Fixateur“

Kaukė iš elastingo audinio impregnuota hidrogeliu (hialurono rūgštis, heksapeptidas, retinil palminatas) giliai drėkina odą, skatina kolageno sintezę, sustiprina mimikos aktyvumo blokavimą ir užtvirtina fiksuojančio koncentrato poveikį. Kaukė pagaminta iš bambuko skaidulų lengvai išsitempia ir tolygiai priglunda prie reikiamų zonų.

6. Apsauga ir stiprinimas: Liftinginis kremas „Créme Lifting”

Kremas užtvirtina procedūros rezultatus, padeda juos išlaikyti ir suteikia liftingo efektą. Skvalenas ir saldžiojo migdolo sviestas atstato odos barjerinę funkciją, todėl odai lengviau išlaikyti drėgmę. Krakmolinis sukcinatas aliuminio druska apsaugo nuo saulės spindulių poveikio, o augalinės kilmės celiuliozės junginiai padengia odą apsaugine plėvele, kuri išlaiko odos tonusą.

Priežiūra namuose: Preparatas su heksapeptidais „Meder-Stick Fix“

Ilgalaikio procedūrų efekto užtikrinimas: Preparatas su heksapeptidais kasdieniam naudojimui namuose „Meder-Stick Fix“ (10% heksapeptido ir 5 % palmitoil-peptido). Preparato aktyvūs ingredientai suteikia „patinimo“ efektą dermoje, dėl kurio raukšlelės užpildomos ir jos išsilygina. Ši priemonė su specialiu aplikatoriumi duodama klientui po kiekvienos procedūros. Taigi ši priemonė ne tik sustiprina procedūros efektą, bet ir užpildo raukšles kolagenu.

Procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Procedūrų kursas - 5 procedūros, atliekamos kas savaitę. Kiekvienos procedūros metu mimikos raumenų atpalaidavimo efektas sustiprėja ir ilgėja jo veikimo laikas.

Efekto palaikymui procedūrų kursas gali būti atliekamas 1-2 kartus per metus.

Po „Meder Visage Anti-Rides FX“ kurso mimikos aktyvumas ženkliai sumažėja, mimikos raukšlės išsilygina. Efektas matomas jau po pirmos procedūros.

Galima atlikti ir kaip vienkartinę grožio procedūrą - prieš svarbų susitikimą ar įvykį.

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00