Inameda
Teiraukis:
8-46-380105, 8-616-33987
Adresas:
Utenos g. 32/ Kupiškio g. 15, Klaipėda
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 10.00 - 18.00
II 10.00 - 18.00
III 10.00 - 18.00
IV 10.00 - 18.00
V 10.00 - 18.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Pigmentinių dėmių valymas

Pigmentinių dėmių valymas

Inameda/

Pigmentinės dėmės gali būti valomos trijais būdais: 1. Šveitimas 2. Balinimas 3. Apsauga.

Šveitimas

Ilgą laiką pigmentinių dėmių šalinime dominavo pylingai įvairiomis rūgštimis: trichloracto, glikolio, AHA, kartais fenolio ir kitomis. Ir dabar jie išlieka aktualūs. Esmė - pašalinti giliau esančius viršutinius epidermio sluoksnius kartu su pigmentinėmis dėmėmis ir skatinti jo regeneraciją. Kai kas naudoja gilesnius šarminius pylingus ar stiprius fermentinius pylingus. Taip pat kai kuriuose centruose naudojamas mechaninis epidermio pylingas dermabrazijos aparatais. Tačiau naudojant stipresnius rūgštinius ar kitokius gilesnius pylingus būtina sąlyga – labai aukšta specialisto kvalifikacija ir didelė patirtis.

Balinimas

Pastaruoju metu pasaulyje geri rezultatai pasiekti su LHE (angl. light and heat therapy) aparatais. Jie veikia nešalindami epidermio paviršiaus, fototerapijos metodu (šviesa). Veikimo principas – melanino koaguliacija epidermyje. Svarbiausia - netraumuojamas odos paviršius. Derinant šį metodą kartu su radioimpulsiniu aparatu, kuriuo balinamos didesnės pigmentinės dėmės, kai kurie apgamai, keratomos, pasiekiama puikių rezultatų. Šis aparatas veikia radio bangomis. Jis tarsi išgarina atskirus stambesnius pigmentinius darinius nuo odos paviršiaus, minimaliai traumuodamas aplinkinius audinius. Abu šie pigmentinių dėmių šalinimo būdai ypač tinka tiems žmonėms, kurių oda yra jautri, išplonėjusi, išsiplėtusiais ir trapiais kapiliarais.

Mezoterapija – lokalus pigmentinių dėmių gydymo būdas injekcijomis, užimantis vis tvirtesnes pozicijas gydant hiperpigmentaciją. Dažniausiai tai pagalbinis metodas šalia kitų priemonių, tačiau svarbus, nes turi ne tik blyškinamąjį, bet ir profilaktinį, stabdantį naujų dėmių atsiradimą, poveikį. Mezoterapijos seanso metu į odą leidžiami įvairių preparatų deriniai, vadinami kokteiliais. Tai vitaminas C, placentos ekstraktas, linolinė, alfa-linolinė, glikolio rūgštys, polivitaminai ir kiti specializuoti preparatai. Jei galima, prieš mezoterapinę procedūrą rekomenduojama atlikti pylingą su AHA ar glikolio rūgštimis. Tačiau tai labai individualu ir tinka ne visais atvejais.

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00