Graži Moteris
Teiraukis:
(678) 09900
Adresas:
Kranto g. 39-2, Panevėžys

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Rejuvenizacija

Rejuvenizacija

Graži Moteris/
Rejuvenizacija – naujausia, neagresyvi – AHA (alfa hydroxy rūgščių) pilingų derinimas su šviesos terapija. Senėjimas yra susijęs su mažėjančiu kolageno kiekiu dermoje. Oda praranda lankstumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Tampa sausesnė ir plonesnė, kadangi natūralūs regeneracijos procesai sulėtėja.
Fotosenėjimas pagreitina šiuos reiškinius, kadangi žalingi UVA ir UVB spinduliai produkuoja enzimus, kurie pablogina odos apsauginę funkciją, tokiu būdu užkerta kelią naujai kolageno gamybai.
Ląstelių aktyvacijos testai rodo, kad šviesos sistema turi specifinį ir unikalų ląsteles stimuliuojantį efektą, leidžiantį fotobiomoduliuoti ląstelių funkciją ir atjauninti odą. Gydymui naudojama šviesa stimuliuoja fibroblastus, todėl padidina naujo kolageno produkciją ir gamybos greitį, kolageno ir elastinių skaidulų produktyvumą ir apykaitą odoje, sparčiau surikiuojami susintezuoti kolageno plauoštai, to pasekoje oda tampa pilnesnės ir labiau įsitempusios išvaizdos, atrodo sveikesnė, atjauninta. Šviesos terapijos veikimo mechanizmas taip pat stimuliuoja imunologinę odos funkciją. Dėl šios priežasties pagerėjimas tęsiasi ilgai po paskutinės procedūros. Šviesos sistemų stimuliuojama ir neo-vaskuliarizacija, todėl paspartėja kraujo apytaka odoje, pagerėja aprūpinimas deguonimi ir toksinų pašalinimas, oda tampa labiau švytinti. Šviesos terapija yra neinvazyvi ir saugi, atpalaiduojanti, nėra eritemos ir skausmo jutimo, procedūra gali būti atliekama pacientui patogiu laiku, nėra poprocedūrinio laikotarpio. Pati procedūra trunka 20 minučių.
 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00