Energym
Teiraukis:
+370 61693475
Adresas:
Molainių g. 15, Panevėžys

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Locking

Locking

Energym/

Locking - tai funk šokis arba gatvės šokis, kuris mūsų laikais daugiau asocijuojasi su hip-hopo kultūra. Jo pagrindas yra greiti, aiškūs, skirtingi rankų judesiai, kombinuojami su daugiau atsipalaiduojančiais klubų ir kojų judesiais.

Judesiai dažniausiai yra didelės amplitudės ir dažnai labai ritmiškai glaudžiai derinami su muzika. Šiame šokyje dažnai naudojama daug vaidybos, atlikėjas bendrauja su publika, veido mimika yra labai ryški, personažai dažniausiai būna komiški. Locking paprastai šokamas pagal funk muziką, tokią, kaip James Brown. Iki šių laikų funk muzika yra mėgstamiausia tarp lockingo šokėjų. Pagal ją vyksta ir šio šokio rungtynės. Šokio pavadinimas (Lock - užraktas) kilo nuo pagrindinio judesio lock ir visos technikos, kai atliekami greiti judesiai ir tam tikroje pozicijoje šokėjas fiksuoja savo kūną, o po trumpo sustojimo vėl tęsia šokį tame pačiame greitame tempe. Šokėjas improvizuoja, kartodamas pagrindinius judesius, tik skirtingose pozicijose, kombinuodamas juos su šuoliais ir dažnai su akrobatiniais elementais.

Šio šokio atlikėjas vadinamas locker. Lockeriai dažnai naudoja charakteringą drabužių stilių, pavyzdžiui, spalvotus, dryžuotus, komiškus drabužius, petnešas, dideles kepures. Galima sakyti, kad locking įkūrėjas yra žmogus, vardu Don Cambell. 1960-ųjų metų pabaigoje jis pradėjo atlikinėti skirtingus judesius, kurių pagrindas buvo lock technika, taip gimė šokio pavadinimas Cambellocking, kurį vėliau sutrumpino iki Locking. 1970-ųjų metų pradžioje atsirado keletas grupių, kurios šoko šiuo stiliumi. Pati pirmoji ir populiariausia grupė, kurią ir įkūrė Don Campbell, vadinasi The Lockers, jie taip pat įvedė savitą apsirengimo stilių.

Vėliau locking tapo augančios hip-hop šokių kultūros dalimi. Locking yra populiarus ir mūsų dienomis, jį dažnai naudoja pasaulinio masto žvaigždės savo pasirodymuose bei vaizdo klipuose.

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00