DR Klinika
Teiraukis:
(5) 2713311
Adresas:
A. Mickevičiaus g. 2, Vilnius
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 9.00 - 18.00
II 9.00 - 18.00
III 9.00 - 18.00
IV 9.00 - 18.00
V 9.00 - 18.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Veido implantai

Veido implantai

DR Klinika/
Kaina
86.89 - 347.54 Eur

Išraiškingas veidas yra vienas iš svarbesnių moters grožio simbolių. Daug merginų ir moterų nėra patenkintos savo veido forma. Plastikos chirurgas, naudodamas skruostų implantus, gali ne tik padidinti skruostų tūrį, bet pakelti suglebusius veido audinius. Veido implantai naudojami tiek po veido traumų, tiek norint pakeisti veido proporcijas, esant atskirų veido dalių disharmonijai. Skruostų implantai yra įvairių formų ir dydžių. Jie gaminami iš specialių aukštosios medicinos technologijos medžiagų, naudojamų jau daug metų. Operacijai tinkamiausi kandidatai yra tie, kurie yra psichologiškai stabilūs ir realiai vertina pooperacinius lūkesčius.

Skruostų implantų procedūra ir sveikimas

Operacija gali būti atliekama vietinėje nejautroje, su sedacija arba bendrinėje nejautroje. Pjūvis atliekamas burnos gleivinėje (yra nematomas) virš viršutinių dantų. Suformuojama ložė implantui audinių gilumoje. Įdedamas reikiamo dydžio implantas. Pjūvis susiuvamas tirpstančiais siūlais. Tinimas ir nedidelės kraujosrūvos gali būti iki 2 savaičių. Po 2 savaičių, pacientas gali grįžti į socialinę aplinką. Veidas bus paburkęs, tačiau nestipriai. Veido kontūras išryškės po 4 mėnesių.

Smakro implantai

Jau nuo antikos laikų išsivystęs smakras buvo stiprios asmenybės požymis. Šiuolaikiniame kontekste „stiprus" smakras yra vienas iš veido grožio požymių. Smakro padidinimo operacija- tai procedūra, kuri tūkstančiams žmonių padeda pakeisti veido kontūrą ir pasiekti tinkamą veido proporcijų balansą.

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00