Ametistėja
Teiraukis:
8 (37) 214433, 8 684 84922
Adresas:
K. Mindaugo g. 49 (PPC AKROPOLIS), Kaunas
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 10.00 - 21.00
II 10.00 - 21.00
III 10.00 - 21.00
IV 10.00 - 21.00
V 10.00 - 21.00
VI 10.00 - 21.00
VII 10.00 - 21.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Plaukų priauginimas

Plaukų priauginimas

Ametistėja/
Kiekvienos moters svajonė turėti ilgus ir gražius plaukus. Deja, tačiau plaukų augimas – ilgas ir daug kantrybės reikalaujantis procesas. Todėl norinčioms greitų rezultatų buvo sugalvotas dirbtinis plaukų priauginimas, kai prie natūralių plaukų priauginamos dirbtinių arba natūralių plaukų sruogos. Šiais laikais yra daugybė skirtingų priauginimo būdų, tad galite išsirinkti sau tinkamiausią.

Prisegamas arba įsegamas plaukų priauginimas
Tai pats paprasčiausias būdas, kai stilisto ar profesionalaus kirpėjo pagalba nėra būtina. Procedūrai reikalingos specialios sruogos, kurios prisegamos prie plaukų šaknų. Tokiu būdu priaugintais plaukais galima mėgautis kada tik panorėjus, tačiau nepatartina su jais miegoti.

Sukabinimo ir užtvirtino būdas
Plaukai priauginami tokiu būdu: prie natūralių plaukų, suskirstytų nedidelėmis sruogomis, specialiomis priemonėmis priklijuojamos plonos dirbtinių plaukų sruogos. Tai vienas dažniausiai naudojamų būdų. Atliekant procedūra profesionaliomis priemonėmis plaukams žala nepadaroma. Egzistuoja du skirtingi plaukų priklijavimo būdai: minkštasis, kuris yra patogesnis, tačiau priauginti plaukai laikosi iki trijų savaičių ir kietasis, kuriam naudojami profesionalūs tam skirti klijai. Pasirinkus kietąjį priauginimo būdą galimas šioks toks diskomfortas dėl klijų kietumo, tačiau rezultatas išlieka ilgiau (priklausomai nuo naudotų priemonių). Praėjus 4-6 savaitėms būtina profesionalo konsultacija ir priaugintų sruogų sutvirtinimas.

Sulydymas
Dirbtinėms plaukų sruogoms pritvirtinti prie natūralių plaukų naudojamas specialus prietaisas su karštais klijais arba kapsulės, kurios ištirpinamos specialiomis žnyplėmis. Šis būdas yra natūraliausias – leidžia šukuoti ir plauti plaukus kaip įprasta bei naudoti įvairias plaukų priežiūros ir formavimo priemones. Kita vertus, ši procedūra užtrunka nuo 4 iki 8 valandų ir yra pakankamai brangi.

Priauginimas mikro žiedais

Priauginimui tokiu būdu naudojami metaliniai žiedeliai (dažniausiai iš aliuminio), kuriais tvirtinama sujungimo vieta. Toks būdas yra vienas mažiausiai žalojančių plaukus. Plaukų priauginimas mikro žiedeliais (micro-rings technologija) yra geras ir tuo, kad priauginimas yra gana paprastas ir palyginti nebrangus. Tačiau turi ir trūkumų – kai kurie žmonės skundžiasi, kad su mikro žiedeliais jaučiamas šioks toks diskomfortas miegant.
Po 1,5 - 2 mėnesių žiedeliai lengvai nuimami arba daroma korekcija.

Prisiuvimas
Vienas iš dažniausiai naudojamų būdų, kuris atliekamas pakankamai greitai ir yra pakankamai patvarus. Didžiausia trūkumas yra tai, kad priauginus plaukus šiuo būdu reikalinga speciali priežiūra. Dirbtinių plaukų sruoga yra prisiūnama prie iš natūralių plaukų supintos kasytės prie pat galvos odos. Sruogų kiekis pasirenkamas pagal kiekvieno asmeninį poreikį.

 

Daugiau paslaugų

All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00