Ametistėja
Teiraukis:
8 (37) 214433, 8 684 84922
Adresas:
K. Mindaugo g. 49 (PPC AKROPOLIS), Kaunas
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 10.00 - 21.00
II 10.00 - 21.00
III 10.00 - 21.00
IV 10.00 - 21.00
V 10.00 - 21.00
VI 10.00 - 21.00
VII 10.00 - 21.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Cheminis sušukavimas

Cheminis sušukavimas

Ametistėja/
Kaina
nuo 23.17 Eur
Norite garbanų ? Prašom! Šiais laikais tiesų plauką paversti garbanomis nėra taip sudėtinga, tereikia nueiti pas specialistą konsultacijai. Šių dienų priemonės, naudojamos cheminiam sušukavimui nebėra tokios žalingos, kaip senais laikais. Pasitarus su specialistu, parenkami chemikalai pagal plaukų struktūrą, jų porėtumą. Dažytam ar pažeistam plaukui reikalingi silpnesni chemikalai, kietam ar storam plaukui reikėtų stipresnių, nes priešingu atveju gali nesusisukti garbanos. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, parenkami suktukai. Nuo suktukų ir sušukavimo priklauso, kaip atrodys jūsų garbana: ar ji bus smulki, ar stambi, ar kris "spirale". Esant visiškai tiesiam plaukui, chemikalų laikymo ant galvos laikas yra ilgesnis, esant paslankiam plaukui, chemikalai laikomi trumpiau. Tačiau visgi didžiausia ilgalaikio cheminio sušukavimo sėkmė priklauso nuo specialisto ir jo patirties. Yra daug moterų, norinčių pasidaryti cheminį sušukavimą, bet bijančių, jog teks visiškai nuauginti „cheminį“, norint pasikeisti šukuoseną. Taip nėra, nes šiuolaikinių cheminių preparatų technologijos taip pažengusios, jog "cheminis" tikrai nėra amžinas - priklausomai nuo plaukų struktūros, garbanos laikosi apie 3 mėnesius.
Norint, kad garbanos po cheminio plaukų sušukavimo būtų stangrios, o plaukai išliktų sveiki ir žvilgantys, rekomenduojama laikytis kai kurių taisyklių:

• Cheminio plaukų sušukavimo negalima daryti po plaukų dažymo
• Jei Jūs sergate, atidėkite cheminį plaukų sušukavimą vėlesniam laikui
• Rinkitės tik aukštos kokybės medžiagas
• Po cheminio sušukavimo plaukite plaukus specialiais šampūnais, kuriuos
pagal Jūsų plaukų struktūrą parinks meistras, atlikęs cheminio sušukavimo procedūrą
• Norint sudrėkinti ir sustiprinti plaukų struktūrą, grąžinti jiems pirminį, natūralų blizgesį, naudokite specialias plaukų kaukes
Praėjus savaitei po cheminio sušukavimo, reikėtų atlikti kirpimą, kad atsinaujintų plaukų galiukai. Namuose sukurti norimą garbanų efektą naudojamos įvairiausios garbanų formavimo priemonės: putos, plaukų kremai, šlapio efekto želė ir t.t.
 

Daugiau paslaugų

All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00