Galia keistis slypi pačios moters rankose

rita_kontaktai_1.png

Portalas Grožio Bitės šiandien kalbina žavią moterį, gyvenimo būdo trenerę, asmeninę bei verslo konsultantę Ritą Regalę, kuri atskleidžia šių dienų didžiausias moterų problemas, siekius bei svajones.

Rita, kaip jūs manot, kokia šiuolaikinės moters didžiausia svajonė?

Daugelis mano, kad didžiausia moters svajonė yra laiminga santuoka ir graži šeima. Taip pat didžiausias gyvenimo siekis yra finansinė nepriklausomybė ir mylimo vyro stiprus užnugaris. Visgi pagrindinė ir didžiausia moterų svajonė yra būti visų pirma tiesiog laiminga. Ir tai yra puiku! Laimė kartu yra ir mylintys žmonės šalia, bei jausmas, kad esi kažkam reikalinga. Ir visa tai yra tiesiog šaunu!
Tačiau mes dažnai pamirštame, kad gera sveikata, pasitikėjimas savimi, sielos ir kūno harmonija yra pagrindas visų troškimų ir svajonių išsipildymui. Be šių vertybių sunku būti išties laimingais.

Tačiau kaip to pasiekti? Kaip išmokti būti laimingais?

Tiesiog reikia paklausti savęs, kas aš esu ir kuo noriu tapti! Kiekvienas norime veidrodyje išvysti pasitempusį, liekną, gražų bei energingą kūną. Mes norime paprastų dalykų – būti gražiais ir sveikais bei sėkmingais. Sutinkate?
Aš ko gero nesuklysiu pasakiusi, jog esate išbandę įvairias dietas, nesibaigiančių sporto klubų programas, kurios veikiausiai likdavo tik programomis popieriuje, o rezultatų akivaizdžiai nepasiekėte. Nes mums pritrūksta pagrindinių dalykų– stimulo ir  motyvacijos!
Juk puikiai visos žinome, kas yra stimulas. Kiekviena yra patyrusi tą jausmą, kai aplanko meilė.. Kai atrodo, tarsi kažkokia nematoma jėga jus kilsteli aukščiau visų ir kojos nesiekdamos žemės tiesiog sklendi ore. Tuomet nereikia nei maisto, nei sporto, o žiūrėk kilogramai tiesiog patys tirpsta. Jūs jaučiatės lengva, graži ir mylima. Ir meilė yra tas stimulas, neleidžiantis mums apkerpėti!

Bet juk meilė pradžioje visada tokia lengvai „nunešanti stogą“. Ką gi daryti tuomet, kai ji ima tekėti įprasta vaga, juk sunku įsivaizduoti, kad galima jaustis įsimylėjusiu kiekvieną dieną? Kaip neprarasti to stimulo?

Daugelis norėtų taip jaustis, tačiau tik nedaugeliui pavyksta pačioms žengti teisingus žingsnius. Čia mes kalbame apie moteris ir noriu pasakyti toms, kurios dvejoja ar nežino, kaip galėtų pasiekti vieną ar kitą tikslą, siūlau savo pagalbą. Esu padėjusi jau daugeliui moterų pajusti savo vertę, parodant ar greičiau nukreipiant teisinga linkme. Kiekvienas žmogus yra savo likimo kalvis ir tai yra visiems žinoma tiesa – tik kartais, kad likimas mums taptų palankesnis, reikia vieno kito teisingo padrąsinančio žingsnio.
Siūlau junktis prie savo programos ir mes kartu tobulėsim, žengsim į užtikrintą, pilną iššūkių, bei labai reikšmingą gyvenimo tarpsnį!

Kas tai per programa ir kuo ji gali pakeisti moterį?

Programa skirta moterims, kurios yra ne visiškai patenkintos šiuo gyvenimo periodu ir iš gyvenimo nori daugiau, nei turi dabar. Visų pirma tai patogus sprendimas nusprendusioms keistis: siekti geresnės sveikatos, grakštesnio kūno, aktyvesnio, sėkmingesnio gyvenimo. Programa yra unikali: jos efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais ir profesionalų puikiai sudėliota sistema, kurios kertiniai taškai leidžia tobulai subalansuoti savo pastangas ir nuosekliai tęsti pradėtą darbą.
Programos tikslas yra atskleisti natūralų moters grožį, grąžinti emocinę pusiausvyrą. Tai dovana pačiai sau – unikali savimotyvacijos sistema, leidžianti naujus įgūdžius paversti naujo gyvenimo pamatu. O svarbiausia – sugrąžinti moteriai pojūtį, kad galia keisti ir valdyti savo gyvenimą slypi jos pačios, o ne aplinkinių rankose.

Dėkojame už pokalbį!


 
Rašyti komentarą
komentarai
3
Anonimas
2014.05.14 20:08
Noriu ir as permainu!..
Anonimas
2014.05.18 13:32
permainos visad inesa daugiau gerio nei blogio. Tik reikia joms ryztis! O ryztis lengviau, kai neturi pasirinkimo ;)
Anonimas
2018.04.26 00:16
Hi,

We would like to invite you to our king Seven Sunglasses Store

https://kingsevensunglasses.com so you can check out the latest eyewear materials and technology with very affordable prices and a mighty warranty.

https://kingsevensunglasses.com

All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00