Druska pirtyje: švelnios odos paslaptis

 druskos_proceduros_pirtyje.jpg 

Nebūtina pirkti brangių kosmetikos priemonių norint turėti švelnią lyg kūdikio odą. Tam tereikia dviejų dalykų – iškaitintos pirties ir druskos.

Receptas išties paprastas. Pirmiausia, įkaitinkite kūną pirtyje, o gerai įšilus galima ir druskos procedūras pradėti.
Druskų procedūroms geriausiai tinka rupi jūros druska, tačiau tiks ir ta, kurią įprastai naudojate virtuvėje. Paėmę į saują druskos, sukamaisiais judesiais trinkite įkaitusį kūną. Stipriau pašveiskite alkūnes, kulnus, tačiau netrinkite veido, venkite pažeistų odos vietų. Druskos pilingas padės pašalinti seną odos sluoksnį. Be to, į kūną įtrinta druska skatina prakaitavimą. Baigus pilingą reiktų apsiprausti drungnu vandeniu.

Druskos procedūrą galite vainikuoti ištrindami kūną medumi. Jis nušveistai odai suteiks dar daugiau švelnumo.

Palaikykite įtrintą ir ant kūno aptirpusį medų keliolika minučių ir nusiprauskite. Po tokios procedūros nebereikia jokių kūno losjonų ar kremų, nebent labai tempia odą. Po druskos pilingo oda paruošta ir kitoms kūno kaukėms.

Šveitimo druska procedūras rekomenduojama atlikti ne dažniau nei kartą per savaitę. Į druską galima įlašinti kelis lašus eterinio aliejaus – taip save pradžiuginsite ne tik švelnia oda, bet ir mėgiamu kvapu. Kai kurie druską maišo su soda, kuri minkština odą. 

Parengta pagal pirtyje.lt  medžiagą


 
Rašyti komentarą
komentarai
0

All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00